فراخوان مشارکت  محققان  در تدوین دانشنامه سیاسی جمهوری  اسلامی ایران

 

 

دانشنامه سیاسی انقلاب اسلامی ایران  مرجع تخصصی تمامی اطلاعات مستند و علمی در حوزه سیاست وحکومت در جمهوری اسلامی ایران با ساختاری منطقی و هدفمند در اختیار مخاطبان قرار گیرد. اصولاوجود یک منبع منسجم و جامع و کامل در مورد تحولات سیاسی و ساختار قدرت در سالهای بعد از انقلاب ودرجمهوری اسلامی  ،  تبیین مفاهیم سیاسی انقلاب اسلامی ،احزاب و گروههای سیاسی و بحرانهای سیاسی ، نخبگان سیاسی و نهادهای مختلف سیاسی و جمهوری اسلامی ،می تواند علاوه بر اینکه نیازمحققان مختلف در این ارتباط را تأمین کند منبع مهمی برای تببین تحولات  انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران در داخل و خارج از کشور باشد.

براین اساس  نگارش این  دانشنامه  می تواند باارایه اطلاعات و تحلیل های علمی  ضمن معرفی تحولات فکری و سـیاسی جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه اخیر  ، کمبود یک اثر فراگیر تحلیلی با نگاهی از درون برای مخاطبین داخلی و خارج از ایران را جبران نماید. تلاشی به منظور رفع خلاء ها و کاستی های موجود در شناخت تحولات سیاسی و فکری جمهوری اسلامی ایران  برای مخاطبین داخل و خارج از ایران  می باشد.

براین اساس انتشارات دانش بنیان مهر زیر نظر یک تیم تخصصی  تا کنون چندین جلد از مجموعه آثار این دانشنامه را منتشر کرده وآماده انتشار آثار شما محققان محترمی است که کار پژوهشی خود را درحوزه تحولات تاریخی سیاسی جمهوری اسلامی وانقلاب اسلامی نگاشته اید واثر شما می تواند یکی از زنجیره های این طرح ویکی از مجلدات دانشنامه سیاسی جمهوری اسلامی ایران باشد برای اطلاع بیشتر با ایمیل زیر تماس بگیرید

nashredbf@gmail.com

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.